12 січ. 2012
Семінар – практикум за участю педагогів та батьків

Семінар – практикум за участю педагогів та батьків: «Соціально-моральний розвиток дошкільників як головний ступінь компетентності особистості».
Підвищення психологічних знань у педагогів та батьків щодо навичок комунікабельності дітей дошкільного віку.
- Створення умов для повноцінного розвитку дітей.
- Завдання соціально – морального розвитку у дітей.
- Психологічне значення пренатального та натального періодів розвитку дитини для психологічного благополуччя особистості.
- Реабілітаційні заходи, які сприяють відновленню душевної рівноваги.
- Практичне завдання – ігри «Комплімент», «Павутинка», «Торт».
Домашнє завдання: дібрати літературу, яка буде сприяти розвитку соціалізації дітей для роботи з батьками; виготовити ігри та посібники, які розвивають соціальну компетентність дитини.