Свято кольорів

20 вер. 2017
Свято кольорів. З метою полегшення періоду адаптації, вихователі та помічники вихователів перевтілилися в веселих клоунів, разом з дітьми проводили розвагу, під час якої повторювали кольори, цифри, форми та загальні поняття дружби та поваги один до одного.

Свято кольрівСвято кольорів. З метою полегшення періоду адаптації, вихователі та помічники вихователів перевтілилися в веселих клоунів,  разом з дітьми проводили розвагу, під час якої повторювали кольори, цифри, форми та загальні поняття дружби та поваги один до одного.