Міська педагогічна конференція

30 серп. 2012
В актовій залі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна відбулася міська педагогічна конференція «Вдосконалення системи освіти м. Харкова в умовах розвитку єдиного освітнього простору».

Міська педагогічна конференція

30 серпня 2012 року  в актовій залі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна  відбулася міська педагогічна конференція «Вдосконалення системи освіти м. Харкова в умовах розвитку єдиного освітнього простору».

У роботі конференції взяли участь Харківський міський голова Г.А. Кернес, народні депутати України, депутати Харківської міської ради, ректори педагогічних вузів, голови адміністрацій районів, керівники установ освіти м. Харкова всіх типів і форм власності, ветерани педагогічної праці, представники учнівського самоврядування.

Кращим педагогам міста отримали нагороди Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, листи подяки Харківського міського голови.

Представники Харківської міської організації учнівського самоврядування провели соціологічне опитування по визначенню перспективних напрямків розвитку єдиного освітнього простору міста.

Перед початком конференції всі учасники  познайомилися з матеріалами виставки «Освіта Харкова: досягнення та перспективи».