Показовий день Тижня безпеки

17 трав. 2018
У ДНЗ №345 пройшов показовий день Тижня безпеки та районний семінар.

17.05.2018 у дошкільному закладі пройшов показовий день Тижня безпеки, який включав  у себе навчання з цивільного захисту населення для всіх завідувачів Основянського району, а також семінар на тему :"Навчання дітей основ безпеки та норм поведінки в надзвичайних ситуаціях". Наши дітки та дорослі сьогодні змогли не тільки вкотре показати, як ми вміємо евакуюватися, а також і познайомится з вибухонебезпечними предметами, дізнатися  яку загрозу вону несуть і як можна їх знешкодити;покерувати роботом , який знешкоджує вибухові предмети і відчути на собі масу нових емоцій. Щиро дякуємо за велику допомогу та співпрацю у проведенні показового дня усим учасникам, а особливо : Харківському національному університету внутрішніх справ; Головному  управлінню Національної поліції в Харківській області ; Муніципальній службі безпеки України в Харківскій області "Муніципальна охорона»!!!