У дитячому садку №345 відкрилися нові групи

6 вер. 2012
Дві нові групи раннього віку на 34 малюка відкрилися сьогодні, 6 вересня, в дитячих яслах-садку комбінованого типу № 345. На відкритті був присутній Харківський міський голова Геннадій Кернес і депутат Харківської міської ради Анатолій Денисенко.

«Відкриття нових груп у старому дитсадку - щастя для тих, хто давно цього чекав. Це наша спільна заслуга. Без вашої підтримки, без тієї радості, з якою ви приводите сюди малюків, у нас нічого не вийшло б. Крок за кроком ми відроджуємо цей дитсадок. Тепер ваші діти будуть виховуватися в цьому прекрасному закладі і вчитися любити Харків», - зазначив Геннадій Кернес.

За інформацією Департаменту освіти, дві нові групи раннього віку розраховані на 34 дитини. Відзначимо, що з минулого року в дитсадку відкрито три групи на 58 вихованців, працюють 12 педагогів.

«Основне завдання, яке ми виконали, - це завдання стерти кордони між центральною частиною Харкова та його околицями. У подальшому ви будете тільки вигравати від місця розташування свого житла - це буде тихий район з чистим повітрям. А поки ми відкрили для вас поліклініку з європейськими умовами, відновили ясла-садок і тепер відкриваємо в ньому нові групи. Ми працюємо на покращення вашого побуту, і вам треба тільки набратися терпіння. Спільно ми досягнемо будь-яких цілей, усі завдання будуть нам по плечу», - звернувся до жителів мікрорайону депутат міської ради.

Геннадій Кернес та Анатолій Денисенко вручили дітям мультимедійний проектор та м'які іграшки. Також до відкриття груп була приурочена установка нової комплексної майданчики для ігор і спорту.

Довідка. Дитячий садок №345 відкрили в 1977 році як відомчу установу державного підприємства «Харківська овочева фабрика». У 2000 році у зв'язку з банкрутством підприємства дитячий садок припинив свою роботу. У 2006 році дошкільний навчальний заклад прийняли у власність територіальної громади Харкова, на той момент приміщення було в аварійному стані. Враховуючи гостру потребу мешканців мікрорайону в дошкільній освіті, у 2010 році почалося поетапне відновлення роботи дитячого садка №345. У вересні 2011 року три групи садка прийняли 60 малюків.