Конкурс дитячого малюнку «Наше дитинство – найкраща пора» серед дітей старшого дошкільного віку

2 жовт. 2018
В нашому районі пройшов конкурс дитячого малюнку « Наше дитинство – найкраща пора» серед дітей старшого дошкільного віку.

З метою виявлення й підтримки обдарованих дітей старшого дошкільного віку, розвитку їх творчих здібностей, виховання у дітей любові до України, покращення спільної роботи закладу і сім’ї, проведено районний конкурс дитячого малюнку з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля за темою: « Наше дитинство – найкраща пора» серед дітей старшого дошкільного віку. У конкурсі брали участь учасники навчально-виховного процесу усіх закладів дошкільної освіти району. Вітаємо Калініну Мілану, вихованця закладу дошкільної освіти № 345, групи № 5, яка посіла ІІІ місце в номінації "Юний художник".