Спортивне свято" Будьмо здорові" в нашому садочку

6 груд. 2019
Свято для дітей — це завжди щастя, радість і веселощі! Особливо якщо це спортивне свято. З метою пропаганди здорового способу життя та проведення фізкультурно-спортивної роботи з дітьми та іх батьками, 6 грудня в ЗДО №345 відбулася спортивна розвага з батьками.

У святі активну участь прийняли діти старших груп (вихователі Горожанкіна І.В. та Колеснікова І.Г.). Разом зі своїми дітьми виявили бажання позмагатися і батьки.  Учасники свята емоційно та жваво реагували на кожне із завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь і навичок.

Перемогла дружба!

За участь у спортивних змаганнях родини вихованців буливі відзначені подяками дошкільного закладу, а діти отримали солодкі подарунки.