20 вер. 2017

Свято кольорів

Свято кольорів. З метою полегшення періоду адаптації, вихователі та помічники вихователів перевтілилися в веселих клоунів, разом з дітьми проводили розвагу, під час якої повторювали кольори, цифри, форми та загальні поняття дружби та поваги один до одного.
1 вер. 2017

Перше вересня-День Знань!

1 Вересня- перший день осені, перші кроки до навчання, перші сльзи при розлученні малюків з мамами, а ще це зустріч з друзями та педагогами дитячого садка №345.
31 серп. 2017

День народження літніх діточок

22 серп. 2017

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни. В дитячому закладі відзначається День Державного Прапора, для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги дітей до державних символів України.
21 серп. 2017

Гавайска вечірка

17 серп. 2017

Свято води

11 серп. 2017

День фізкультурника

В день "Фізкультурника" серед дітей відбулися спортивні змагання, ігри та естафети. Радість, бадьорість та щастя дітей ми бачимо на фото у фотогалереї
10 серп. 2017

"Ми в похід з тобой пішли...."

Турпохід "Ми в похід з тобой пішли....". В сей день у дітей відбувся турпохід по теріторії закладу, у пошуках скарбів.
7 серп. 2017

"День замків із піску"

4 серп. 2017

Веселощі в літню спеку

"День водних ігор та іграшок!