12 жовт. 2012

Фізкультурне змагання за програмою "Крок за кроком"

На базі дитячого дошкільного закладу №96 відбулися фізкультурні змагання між дітьми старшого дошкільного віку дитячих закладів № №13, 96, 345.
10 жовт. 2012

Почала роботу молочна дитяча кухня

Почала роботу молочна дитяча кухня. На базі дитячого навчального закладу почала свою роботумолочнат дитяча кухня. Запрошуємо ВАС ознайомитися з переліком продукції.
8 жовт. 2012

День дошкільного робітника та день вчителя

5 жовтня в приміщенні Палацу культури Червонозаводського району пройшли урочистості, присвячені Дню вчителя, для працівників освіти
6 вер. 2012

У дитячому садку №345 відкрилися нові групи

Дві нові групи раннього віку на 34 малюка відкрилися сьогодні, 6 вересня, в дитячих яслах-садку комбінованого типу № 345. На відкритті був присутній Харківський міський голова Геннадій Кернес і депутат Харківської міської ради Анатолій Денисенко.
3 вер. 2012

День Знань

Шановні колеги, батьки та діти дитячого закладу №345 вітаємо ВАС з Днем знань! Привітання директора Департаменту освіти О.І. Деменко
30 серп. 2012

Серпнева района конференція

На серпневій районій конференції відбулася виставка досвіду роботи ДНЗ (я/с)№345 за приоритетним художньо-естетичний напрямком роботи.
30 серп. 2012

Міська педагогічна конференція

В актовій залі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна відбулася міська педагогічна конференція «Вдосконалення системи освіти м. Харкова в умовах розвитку єдиного освітнього простору».
24 серп. 2012

День визволення міста Харкова та День незалежності України

З нагоди великих свят, – Дня визволення міста Харкова та Дня незалежності України великі свята у місті.
17 серп. 2012

Всеукраїнська акція «Нові стандарти − нова школа»

Додитячого закладу в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти − нова школа», ініційованої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, зустрічали делегацію керівників установ освіти м. Полтави.
30 лип. 2012

Інтернет – опитування батьків майбутніх першокласників

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, спільно з державним інформаційно-виробничим підприємством видавництвом «Педагогічна преса» в період з 1 по 31 серпня 2012 року оголошує проведення Всеукраїнського Інтернет – опитування батьків майбутніх першокласників.