15 трав. 2017

Веселі теплі прогулянки

нарешті тепло !
3 трав. 2017

Участь дітей та батьків у благодійному аукціоні

Відбулась участь дітей та батьків у благодійному аукціоні у рамках проекту ЕКЦ Бей ДАН "Теріторія жіночої компетенстності". Створені работи власними руками виставляються як лоти на аукціоні. для підтримкм онкохворих дітей у міських дитячих лікарнях. Діти Землі-будьте здорові!!!
29 квіт. 2017

"Ми за чисте місто!"

У ДНЗ №345 відбувся суботник. під гаслом "Ми за чисте місто!"
27 квіт. 2017

Відбувся другий тур інтелектуального конкурсу "Маленьке дарування"

24 квіт. 2017

Конкурс "Маленькі дарування"

У дошкільному закладі пройшов І етап інтелектуального конкурсу "Маленькі дарування"
20 квіт. 2017

У природи немає поганої погоди

У природи немає поганої погоди. Дякуємо усім небайдужим батькам та колегам, за допомогу під час негоди!!! Поки ми єдині, ми не подоланні!!!
8 квіт. 2017

Суботник у ДНЗ 345

Сьогодні батьки наших вихованців прийшли до садочка на роботи з благоустрю території
25 бер. 2017

Суботник у ДНЗ 345

Суботник у ДНЗ №345 – це традиційно для нашого закладу. Прибрати та прикрасити клумби і дерева, навести лад на всій території – завдання на цей день. І ми з ним упорались.
10 бер. 2017

Ми і спорт

екстукрсія до СК ХЕПУ з метою ознаймлення з видами спорту
9 бер. 2017

День народження Тг. Шевченка

Заняття з читанням віршів Т.Г. Шевченка, тематична виставка для педагогів та батьків. Музикально-літературне читання "Шевченківські сторінки!