16 жовт. 2016

Свято до Дня Захистника Вітчизни "Ну-мо, хлопці"

15 жовт. 2016

Суботнік

Згідно розпорядженю адміністрації Червонозаводського району 15.10.5016 відбувся суботник.
11 жовт. 2016

"Моя рідна домівка"

Для батьків та дітей групи№5 практичним психологом з метою полегшення адаптації до нової групи було проведено тренінг "Моя рідна домівка"
10 жовт. 2016

Вітаємо!

Вітаємо вихованця групи№7 - Щербак Дмитра, який посів 1 місце у номінації "Юний художник"
10 жовт. 2016

У дитячому закладі відбувся суботник

8 жовт. 2016

До Всеукраїнського Дня дошкілля у дошкільних навчальних закладах району проведено конкурс дитячого малюнку за темою "Рідне місто - в серденьку моєму" серед дітей старшого дошкільного віку.

5 жовт. 2016

Засідання районої батьківської ради

В ХСШ № 66 відбулось засідання районної батьківської ради
26 вер. 2016

Підведення підсумків районного конкурсу дитячого малюнку «Рідне місто – в серденьку моєму», присвяченого Всеукраїнському Дню дошкілля

12 вер. 2016

Адаптація малюків

Продовжуються заняття з дітьми ранього віку щодо полегшення процесу адаптації до дошкільного закладу.
9 вер. 2016

День Народження дитячого закладу!

Нашому садочку 5 років! Радо запрошуємо усіх випускників закладу!