Екскурсія до бібліотеки.

23 трав. 2019
"Книга – не пряник, а дітей до себе манить"

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. І хоча сучасних дітей все більше поглинає інтернет та гаджети, ми дорослі повинні ще з дошкільного віку виховувати у дітей любов до книги, бережне ставлення, розвивати художній смак. Саме бібліотека допомагає залучати дітлахів до читання книжок.

З цією метою, 23 травня вихованці середньої групи ДНЗ №345  завітали в чарівну оселю книги , яка не залишила жодну дитину байдужою. Дітлахів зустріла чудовий бібліотекар , яка вразила нас багатим різноманіттям цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Олена Василівна познайомила дітей з правилами користування та поводження з книгою. Ознайомила з тематичними полицями дитячого фонду. Також діти ознайомилися з куточком користувача Інтернету та безпечної роботи за комп’ютером. Особливе захоплення у дітей викликали книги про морських жителів, світ динозаврів та дитячі яскраві журнали.

Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вистава " Лікуємо книгу" ,  вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок. Всі діти, що побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати справжнім читачем бібліотеки.  Всім діткам сподобалась екскурсія про, що свідчили їх посмішки та радісні оченята.