Випускні ранки в ДНЗ №345

30 трав. 2019
30 та 31 травня 2019 року в ДНЗ №345 пройшли випускні ранки у старших групах №4 та 5.

Свята в дитячому садку - важлива складова частина освітнього процесу. Вони активно впливають на формування особистості дошкільника, дозволяють йому проявити свої навички, вміння, творчу ініціативу, підводять певний підсумок освітньої роботи в ДНЗ. Головним показником успішності свята є його емоційна забарвленість, яку визначають: невимушеність, природність поведінки дітей, зацікавленість тим, що відбувається, радісні емоції, зумовлені діями персонажів свята. На даних заходах діти показують свої досягнення, і, крім цього, свята є джерелом нових вражень для дитини, стимулом її подальшого розвитку. Діти ретельно готувалися до свята випуску до Нової української школи, а тому випускні ранки у ЗДО досить цікаві, змістовні і незабутні, а наші випускники, як завжди, - оригінальні й неповторні...