День захисту дітей в ДНЗ №345

3 черв. 2019
Уже традиційно 1 червня в ДНЗ № 345 відзначається Міжнародний день захисту дітей –прекрасне свято радості та надії.

1 червня – Міжнародний день захисту дітей – це не лише свято для дітей, а особливий день, що нагадує суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості, адже дитинство – чудова пора пізнання світу, розвитку і сподівань на світле життя.

З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей у нашому садочку відбулася розвага «Діти – наше майбутнє». Педагоги організували для дітей веселе дійство із піснями, танцями, вікторинами та конкурсами. Дошкільнята пригадали свої права та обов’язки, проявили спритність та мужність у естафетах, завзято танцювали та весело співали пісні, а на завершення розваги виклали слово «Мир», як побажання, щоб кожна дитина у нашій державі жила під мирним небом, була щасливою від любові, уваги та піклування дорослих!