"В гостях у світлофора Моргайко"

30 вер. 2019
Піший перехід з вихованцями середніх груп пройшов в ЗДО №345.

Вивчення правил дорожнього руху  проводилося шляхом організації рухливих та дидактичних ігор. Діти безпосередньо під час ігор стають учасниками дорожнього руху, самі роблять висновки, що може трапитися при порушенні правил дорожнього руху, як потрібно поводитися на вулиці щоб уникнути нещасного випадку.

Метою пішого переходу було закріпити з дітьми правила поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, правильно реагувати на сигнали світлофора, виховувати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки.