«ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ»

11 жовт. 2019
У нашому садочку відбулося патріотичне свято до Дня захисника України

Усвідомлюючи необхідність та актуальність формування духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості, педагогічний колектив нашого закладу намагається якомога раніше пробудити в дітях любов та повагу до рідного дому, дитячого садка, інтерес до історії своєї країни, формувати у них такі риси характеру, які допоможуть стати  гідною людиною та гідним громадянином своєї країни.

В ЗДО №345 «Соняшник» до відзначення Дня Захисника України з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління було проведено відповідні заходи:

• бесіда з дітьми на тему: «Свято Покрови-День українського козацтва». Мета - ознайомити дітей з народним святом Покрови, українським козацтвом та традиціями українського народу;
  • виготовлення колективних робіт дітей та педагогів з аплікації та малювання: «Прапор нашої держави», «Тепло дитячих долоньок», « Я люблю Україну»;
  • заняття на тему: «Люби і знай свій рідний край», мета якого - виховання у дітей любові до своєї Батьківщини, шанобливе ставлення до захисників України, формування почуття гордості за свою країну, бажання бути схожими на сильних, сміливих захисників нашої держави; читання загадок, приказок, оповідань про народні символи України. та ін.