Свято осені в нашому садочку группа "Веснянки"

28 жовт. 2019
Осінь – це дуже гарна пора року. Все навкруги таке барвисте! Як гарно зливаються в одну мелодію її барви.

У залі панувала справжня барвиста осінь, на вікнах опадало багряне осіннє листя, яке доповнювало чудовий настрій кожного присутнього в залі, хоч за вікном і було хмарно.

Свято було наповнене різноманітною конкурсною програмою. Дітки розповідали вірші, було дуже весело, що до нас завітало таке чудове свято – Свято осені.

Розповіді віршів, енергійні танці, виконання пісень, розігрування сценок надзвичайно урізноманітнили святкову програму. Чудова атмосфера панувала протягом усього свята. Це незабутнє свято ще надовго залишиться у спогадах дітей, батьків та усього колективу нашого дитячого садка!