Ляльковий театр в гостях у "Соняшника"

8 лист. 2019
Про Ляльковий театр в гостях у дитячому садочку з виставою «Незнайомець та Червона хустинка»

Ляльковий театр створює гарний настрій, збагачує дітей враженнями, викликає у них різноманітні емоції, сприяє їх загальному розвитку і естетичному вихованню та безпечній поведінці дітей.

Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя малюків після спектаклю лялькового театру переконливо свідчать, як діти люблять  театр.Сьогодні наші діти подивилися казку."«Незнайомець та Червона хустинка»". В ході театральної вистави, діти знайомилися з почуттями і настроями героїв, вчилися, як потрібно поводитися з незнайомими людьми.  Вони занурилися в незабутню атмосферу театру