Виставка "Моя дружна сім’я"

28 січ. 2020
Від перегляду виставки залишаються найяскравіші враження в дітей, батьків та педагогів.

Якщо говорити про педагогічні здібності батьків, то до найважливіших із них варто, мабуть, віднести уміння належно організовувати комунікативну діяльність, налагоджувати внутрішньосімейні взаємини і, найголовніше, встановлювати правильні стосунки з дітьми. Надзвичайно важливе значення для формування життєвих ставлень дитини мають передусім взаємини між самими батьками, оскільки в них віддзеркалюється загальний дух сімейних стосунків, спрямованість життєдіяльності сім'ї, її моральна атмосфера.

Саме про організацію сімейного виховання розповідає виставка спільних робіт батьків і дітей під назвою «Моя дружна сім’я», організована у нашому садочку.  На виставці представлені спільні творчі роботи батьків і дітей.