День Святого Валентина в нашому садочку

14 лют. 2020
День Святого Валентина в нашому садочку пройшов весело та пізнавально!

День Святого Валентина - це свято любові, миру, доброти, сміху, веселощів. У цей день співають, танцюють, веселяться, жартують та дарують подарунки та солодощі. А ще  близькі  та рідні  бажають один одному міцного здоров’я та  щастя.  До подарунків на це свято тільки одна вимога: вони повинні мати форму сердечка.   Так  розпочала  свою розповідь дітям  вихователь нашого садочку Блудова Надія Миколаївна. На  передодні  цього  свята  діти  разом  з  вихователем  готували  своїм  рідним  валентинки.  Це  стало  гарною  традицією, коли щороку з великим  задоволенням  малюки  дарують  своїм  матусям  власноруч  виготовлені листівки у вигляді сердець. Такі   заходи виховують у дітей  любов до рідних, близьких; повагу до оточуючих людей а також  бажання дарувати радість.