«Восьме березня настало Свято наших милих мам»

5 бер. 2020
«Восьме березня настало Свято наших милих мам» під таким гаслом пройшло свято в КЗ "ДНЗ" №345 «Соняшник»

Березень — перший місяць вес­ни.Навесні народжується все пре­красне.    З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля.У  березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок! Мама –  перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…

Так з 3 по 6 березня 2020 року у всіх вікових групах закладу пройшло святкування «8 Березня». Дітки разом із педагогами  вітали своїх мам, бабусь зі святом весни, з 8 Березня.

Свята проводились у музичному залі, який яскраво оформлений, відповідно до тематики свят та пори року. Батьки пошили для дітей сценічні костюми  відповідно до ролей дітей, які вражали своєю вишуканістю, різноманітністю.

Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Діти дарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками, своїм мамам, бабусям.

Всі ранки відвідала «Весна», з яскравими квітами  та подарувала весняний настрій всім присутнім.