Виставка «Великодня казочка»

17 квіт. 2020
Великдень, Пасха, Воскресіння Христове - найочікуваніше світле весняне свято. З його нагоди в КЗ "ДНЗ № 345" відбулась дистанційна виставка робіт батьків, дітей та вихователів на тему «Великодня казочка». Кожен із учасників мав можливість показати свою творчість – писанки та композиції на Великодню тематику.

Великдень - це початок чогось нового і чистого, усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією. Дітям потрібно дати знання про побут, звичаї, традиції, світогляд українського народу. Через українознавство йде духовне збагачення дітей, виховання любові до батьківщини, любові до природи, рідної мови, історії, любові до краси і життя; діти переймаються глибоким почуттям національної гідності, гордості за культуру свого народу, невтрачену спадщину.