Літні дитячі розваги в "Соняшнику"

12 черв. 2020
Іще чимало цікавого малюків чекає попереду. Іще чимало цікавого малюків чекає попереду.

Літо – чудова пора року. Це час для поїздок, відпусток та відпочинку. Багато дошкільнят залишаються  і відвідують дитячий садок  у літній період. Одним із елементів життєдіяльності дітей є спеціально організовані розваги, на яких педагоги  продовжують зміцнювати здоров’я дітей, формувати потребу в щоденній руховій діяльності, збагачувати музичні враження, викликати яскраві емоційні відгуки при сприйнятті музики, розвивати навички співу і рухів під музику. Саме в такому напрямку на даний момент працюють наші педагогічні працівники, намагаючись якомога краще організувати життєдіяльність вихованців у літній період.

У нашому садочку пройшли розваги:

«День захисту дітей»,

«День капелюшків»,

«День мильних бульбашок».

Дітлахи із задоволенням прийняли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Малюємо літо».