Всеукраїнський фестиваль "Гармонія руху". З фізкультурою ми дружем, ми до спорту не байдужі!

16 лист. 2012
Тижневий фестиваль здоров`я та спорту для всіх вікових груп ФІЗКУЛЬТУРНЕ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ВИХОВАТЕЛІВ.

Всеукраїнський фестиваль "Гармонія руху"

Тижневий фестиваль здоров`я та спорту для всіх вікових груп
З фізкультурою ми дружем, ми до спорту не байдужі! ФІЗКУЛЬТУРНЕ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ВИХОВАТЕЛІВ.

Програма Фестивалю "Гармонія руху" передбачає охоплення дітей різних вікових категорій, участь батьків вихованців, використання упродовж фестивального тижня різноманітних форм організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях тощо. Підсумком тижня планується проведення фізкультурно-музичного свята "Зустрічайте - спортивна гра. Розважася дітвора".