Група № 8 "Зернятко"

Група №8 " Зернятко " - діти середнього  дошкільного віку.

Вікторія Володимирівна - перспективний педагог , закінчила Харківську Гуманітарно - Педагогічну Академію. За час роботи зарекомендувала себе як творчий, креативний, комунікабельний вихователь. Проявляє любов і увагу в вихованні та розвитку дітей.  Велику увагу приділяє національно - патріотичному вихованню дітей.Вікторія Володимирівна здатна вкласти всюдушу в своїх вихованців, створює в групі домашню атмосферу затишку і добра. Допомогає  зробити їх дитинство щасливим і радісним, проникливим, прищеплює повагу до старших, любов до навколишнього світу, допомагає розкрити перші таланти до музики, образотворчого мистецтва. Кожен прожитий день дитини в дитячому саду - крихта її величезного внеску в становлення дитячої особистості.  Батьки можуть бути впевненими в надійності її турботливих ніжних рук, зворушливого і дуже душевного почуття.

Помічник вихователя:  створює затишок,слідкує за чистотою. Є правою рукою вихователя і справжньою помічницею малечі, привчає вихованців  до чистоти і порядку, проявляє непідробну турботу, дійсно  як мама здатна няньчитися з дітворою, витирати їм носи тільки щоб їм було комфортно.

НАША ГРУПА

Життя групи