Група №4 "Веселка

Група №4 "Веселка" - дітки середнього дошкільного віку.
Яскраві кольори оточують мешканців групи "Веселка"

Діти в групі  зростаюсть та розвиваються в  гармонії з природою. А допомагає їм у цьому  Лариса Павлівна – джерело натхнення, вона  гідна дитячої любові, так як  не викликає у дітей розчарування. Навчає дітей спостережливості, дає можливість дитині проявити все найкраще, душевні якості і здібності а головне фантазію, адже її вихованці  самі великі в світі фантазери.не покладаючи рук, дбає про  дітей, навчає поважати старших, самостійно їсти, дружити між собою, та всьому корисному.

помічник вихователя Лідія Андріївна Турботлива, витримана, вчить дітей дружити, ділитися, миритися, просити вибачеення і нести відповідальність за свої вчинки.

Наша група

Життя нашої групи