Група №1 "Метелик"

Група №1 "Метелик" - дітки раннього віку
Дітей групи №1 радо зустрічає загадковий світ казок, цікаві куточки «Маленька хазяйка», «Справжній майстер», «Казкова аптека» -   маленьких мешканців нашого садочку виховують зацікавленість до навколишнього, самостійність, вміння аналізувати, досліджувати. Вихователь  Любов Олександрівна даруючи малюкам ніжність, ласку, турботливість з наймолодшого віку, планує освітньо-виховний процес, використовуючи технологію психолого-педагогічного проектування з проблеми адаптації дитини до навколишнього життя. Тут навчають дитину не боятися навколишнього життя та проявляти себе у різних галузях.

Помічник вихователя :  вкладає в свідомість дитини ази соціалізації навчить малюків вдягатися,  лагідно пригорне та заспіває колискову для малят.

Наша група

ЖИТТЯ НАШОЇ ГРУПИ:

Відеофайли:

ВІДЕО ПРО НАС

"ВІДЕО ДО НАС ЗАВІТАЛА ДИВОВИЖНА ІСТОТА"