6 серп. 2019

Майстер – клас для дошкільників: «Народна лялька – мотанка – оберіг наших душ»

Цікавий та корисний захід для наших дошкільнят! Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки!
31 лип. 2019

Новий розвивальний осередок

В нашому закладі з'явився казковий осередок для дітей!!!
24 лип. 2019

День Туризму в нашому садочку!!!

Систематично в нашому закладі проходить святкування Дня туризму, в якому безпосередню участь приймають вихованці старших груп садочка. Діти із задоволенням чекають цього свята та приймають активну участь у його підготовці.
15 лип. 2019

Відкриття дошкільного закладу“Соняшник” після тимчасового закриття

Ми відкрилися!!!
6 черв. 2019

ДНЗ №345 буде тимчасово закритий!!!

Ремонтні роботи в ДНЗ 345.
3 черв. 2019

День захисту дітей в ДНЗ №345

Уже традиційно 1 червня в ДНЗ № 345 відзначається Міжнародний день захисту дітей –прекрасне свято радості та надії.
30 трав. 2019

Випускні ранки в ДНЗ №345

30 та 31 травня 2019 року в ДНЗ №345 пройшли випускні ранки у старших групах №4 та 5.
23 трав. 2019

Екскурсія до бібліотеки.

"Книга – не пряник, а дітей до себе манить"
18 трав. 2019

Чарівний суботній день для колективу ДНЗ№345

Педагогічні читання " Г.С.Сковорода - філософія буття"
16 трав. 2019

День вишиванки в нашому садочку!!!

Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки.