9 жовт. 2020

Виступ на Міжнародному конкурсі

Завзяті господині "Наварили " смачненького борщіку.
2 жовт. 2020

Вітання до дня працівника освіти

Адміністрація Основянського району та Міська адміністрація привітала з Днем працівника освіти колектив нашого садочка!Щірі слова подяки були найкращім подарунком!
30 вер. 2020

Додаткове обладнення на спортивному майданчику.

Завдяка новому лабіринту,який з'явився на спортивному майданчику дитячого садка,дітки можеть вправлятись у спритності та координації.Дякуємо батькам за гарне обладнання!
29 вер. 2020

Нові мешканці квітників

Корисні та приємні подарунки отримав наш садочок від Адміністрації основянського району.Разом з керівництвом району та керівництвом управління освіти в висадці карпатських яливець брали участь батьки та діти садочка.
28 вер. 2020

Вітання з Днем Дошкілля

Яскраве та надзвичайне виявилось привітання з Днем Дошкілля від Г.А.Кернаса та Блоку "Успішний Харків".Ціле море різнокольорових повітряних кульок зустріло малюків!
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

22 вер. 2020

День народження садочка "Соняшник"

Привітання. Казка. Посмішки. Подарунки. Свято -це завжди весело.
18 вер. 2020

Виставка малюнків та фотовиставка до дня народження Садочка

Талановиті та люблячі діти в дитячому садочку.Бо небайдужі та всебічнорозвинуті батьки.
14 вер. 2020

Виставка малюнків до дня дошкілля " Рідне місто в серденьку моему"

Діти творчо підійшли до виконання завдання. Були представлені не лише авторські роботи, а й колективні.
1 вер. 2020

День знань в ЗДО №345!!