8 жовт. 2013

Організаційні питання
1 жовт. 2013

Посвячення працівників

В закладі стало гарною традицією "посвячення нових співробітників " в "зернятко соняшника", тобто нові працівники стали частиною нашої родини
27 вер. 2013

Конкурс "Краща ділянка"

Техніка безпеки та композиційне оформлення
27 вер. 2013

День дошкілля

В нашому дитячому закладі пройшов день дошкілля, було нагородження і віступ дітей.
19 вер. 2013

Свято

Святкування дня " Михайлове Чудо"
13 вер. 2013

До садка прийшли новеньки

Урочисте свято з нагоди відкриття нових двох груп для дітей ясельного віку.
12 вер. 2013

До уваги батьків!!! «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» триває!

Шановні батьки! З вересня 2013 року Ви маєте можливість зареєструвати свою дитину до дошкільного навчального закладу у системі «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади».
23 серп. 2013

Святкування Дня Державного Прапора України

Раніше День Державного Прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Столиця відзначала це свято 24 липня. Саме цього дня у 1990 році синьо-жовтий прапор було піднято над Київською мерією.
11 лип. 2013

Закриття дитячого закладу на ремонтні-будівельні роботи

3 лип. 2013

літній оздоровчий період