19 жовт. 2012

Методичне об.єднання "Методи проектів"

Методичне об єднання "Метод проектів" тема "Вода- джерело життя"
17 жовт. 2012

відкрите консультування практичного психолога та робітників центру "раннього вмешательства" за темою "Інклюзивне виховання".

15 жовт. 2012

Фінал конкурсу "Харків відновлений"

Проведено фінал конкурсу дитячих малюнків, творчих робіт" Харків відновлений" з нагородженням переможців.
13 жовт. 2012

Суботнік "Золота осінь"

На теріторії дитячого закладу відбувся трудовий суботник.
12 жовт. 2012

Фізкультурне змагання за програмою "Крок за кроком"

На базі дитячого дошкільного закладу №96 відбулися фізкультурні змагання між дітьми старшого дошкільного віку дитячих закладів № №13, 96, 345.
10 жовт. 2012

Почала роботу молочна дитяча кухня

Почала роботу молочна дитяча кухня. На базі дитячого навчального закладу почала свою роботумолочнат дитяча кухня. Запрошуємо ВАС ознайомитися з переліком продукції.
8 жовт. 2012

День дошкільного робітника та день вчителя

5 жовтня в приміщенні Палацу культури Червонозаводського району пройшли урочистості, присвячені Дню вчителя, для працівників освіти
6 вер. 2012

У дитячому садку №345 відкрилися нові групи

Дві нові групи раннього віку на 34 малюка відкрилися сьогодні, 6 вересня, в дитячих яслах-садку комбінованого типу № 345. На відкритті був присутній Харківський міський голова Геннадій Кернес і депутат Харківської міської ради Анатолій Денисенко.
3 вер. 2012

День Знань

Шановні колеги, батьки та діти дитячого закладу №345 вітаємо ВАС з Днем знань! Привітання директора Департаменту освіти О.І. Деменко
30 серп. 2012

Серпнева района конференція

На серпневій районій конференції відбулася виставка досвіду роботи ДНЗ (я/с)№345 за приоритетним художньо-естетичний напрямком роботи.