17 січ. 2012

«Як виховати у дитини самостійність»

Батьківска зустріч з дітьми групи" Золота рибка", анкетування, бесіди, елементи тренінгу з психологом за темою: «Як виховати у дитини самостійність».
13 січ. 2012

«Підемо гуртом по хатах, будемо ми щедрувати, з новоріччям всіх вітати»

«Підемо гуртом по хатах, будемо ми щедрувати, з новоріччям всіх вітати» (народні звичаї, ігри);
12 січ. 2012

«Соціально-моральний розвиток дошкільників як головний ступінь компетентності особистості»

Семінар – практикум за участю педагогів та батьків
9 січ. 2012

«Розвиток мовленєво – комунікативної активності, як запорука успішного навчання в школі». Бесіди «За круглим столом» педагогів ДНЗ, школи та батьків.
6 січ. 2012

" Різдвянні зустрічі"

Свято для дітей та батьків, виготовлення оберегів, ознайомлення з родинними традиціями.
15 груд. 2011

«Особливості роботи з гіперактивними, тривожними, агресивними дітьми»

Семінар: «Особливості роботи з гіперактивними, тривожними, агресивними дітьми»
25 лист. 2011

«Бережи себе, дитино!»

музична казка (правила пожежної безпеки, правила поведінки в надзвичайних ситуаціях
2 лист. 2011

осіннє свято

"Кольорова осінь"
1 лист. 2011

осінні свята

"Осінній вернісаж"
21 жовт. 2011

«Всі маленькі діти мають теж права!»

музична казка (правила поведінки в надзвичайних ситуаціях, права дитини).