17 квіт. 2020

Виставка «Великодня казочка»

Великдень, Пасха, Воскресіння Христове - найочікуваніше світле весняне свято. З його нагоди в КЗ "ДНЗ № 345" відбулась дистанційна виставка робіт батьків, дітей та вихователів на тему «Великодня казочка». Кожен із учасників мав можливість показати свою творчість – писанки та композиції на Великодню тематику.
10 квіт. 2020

День авіації і космонавтики

Онлайн-виставка малюнки та поробок вихованців нашого садочка до Дня авіації і космонавтики!
9 квіт. 2020

Експерименти та творчість під час карантину

Пластилінова рахівниця: вчимося додавати
2 квіт. 2020

Карантин – не причина зупинити навчання і розвиток наших дітей.

Чим зайнятися з дітьми під час карантину: топ-5 веселих розваг
27 бер. 2020

50 обов'язкових завдань для дошкільника на карантин

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям п’ятдесят розвивальних завдань та розмальовок для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, зорової пам’яті, дрібної моторики та загальної ерудиції.
20 бер. 2020

Коронавірусне захворювання (COVID-19): що повинні знати батьки? Як захистити вас та ваших дітей.

Що таке «новий» коронавірус? Новий коронавірус (CoV) – це новий штам коронавірусу.
13 бер. 2020

Усі навчальні заклади Харкова закриваються на карантин

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти.
12 бер. 2020

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах

Для батьків майбутніх першокласників!
5 бер. 2020

«Восьме березня настало Свято наших милих мам»

«Восьме березня настало Свято наших милих мам» під таким гаслом пройшло свято в КЗ "ДНЗ" №345 «Соняшник»
2 бер. 2020