10 груд. 2019

Увага! Заходи безпеки на водоймах у зимовий період.

Шановні батьки! Адміністрація дошкільного закладу нагадує Вам про необхідність дотримання заходів безпеки на водоймах у зимовий період. Лід до настання стійких морозів нетривкий. Нагадуємо вам основні вимоги правил безпеки:
6 груд. 2019

Спортивне свято" Будьмо здорові" в нашому садочку

Свято для дітей — це завжди щастя, радість і веселощі! Особливо якщо це спортивне свято. З метою пропаганди здорового способу життя та проведення фізкультурно-спортивної роботи з дітьми та іх батьками, 6 грудня в ЗДО №345 відбулася спортивна розвага з батьками.
21 лист. 2019

Районні фізкультурні змагання серед дітей старшого дошкільного віку.

На базі ЗДО №13 пройшли фізкультурні змагання серед вихованців дошкільних закладів Осно'янського району.
14 лист. 2019

Колективні перегляди в ЗДО №345

Важливим засобом, що сприяє обміну педагогічним досвідом та стимулює педагогів до вдосконалення власної професійної майстерності, є проведення в дошкільному навчальному закладі «Соняшник» колективних переглядів .
8 лист. 2019

Ляльковий театр в гостях у "Соняшника"

Про Ляльковий театр в гостях у дитячому садочку з виставою «Незнайомець та Червона хустинка»
28 жовт. 2019

Свято осені в нашому садочку группа "Веснянки"

Осінь – це дуже гарна пора року. Все навкруги таке барвисте! Як гарно зливаються в одну мелодію її барви.
23 жовт. 2019

"Дивовижна фантазія осені»

Виставка осінніх поробок у ДНЗ №345
19 жовт. 2019

Суботник в ЗДО №345

Суботник у ЗДО №345 – це традиційно для нашого закладу. Прибрати листя з майданчиків та клумб,обкопати дерева, навести лад на всій території – завдання на цей день. І ми з ним упорались.
18 жовт. 2019

Осінній ярмарок в дитсадку

«На ярмарок просимо гуртом та поодинці, Чекають на вас тут чудові гостинці» Такими словами розпочались осінні свята в ЗДО №345. Усе навкруги таке барвисте! Так гарно зливаються в одну мелодію осінні кольори!!!!
11 жовт. 2019

«ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ»