28 лют. 2020

Весела Маслянав садочку "Соняшник"

А чому музика в дитячому садочку №345 грає? – Бо там весело зиму проводжають
21 лют. 2020

Виставка дитячих малюнків присвячена Святу весни та Матері

Подивіться, як щиро та по-дитячому зворушливо вихованці закладу висловлюють у творчості свою любов і повагу до матусі! Як відкривається у цих дитячих малюнках прекрасний внутрішній світ юного покоління!
14 лют. 2020

День Святого Валентина в нашому садочку

День Святого Валентина в нашому садочку пройшов весело та пізнавально!
4 лют. 2020

Гості - це завжди радісно й цікаво!

В КЗ"ДНЗ № 345"ДО МАЛЕНЬКИХ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ ЗАВІТАЛИ «ГОСТІ В ПОГОНАХ»
28 січ. 2020

Виставка "Моя дружна сім’я"

Від перегляду виставки залишаються найяскравіші враження в дітей, батьків та педагогів.
21 січ. 2020

Зростаємо професійно. Використання ІКТ у навчально - виховному процесі

В нашому закладі відбулася педагогічна майстерня та наставництво, робота в парах, де педагоги спілкувалися та переймають досвід тих вихователів, які можуть посприяти в освоєнні та застосуванні нових технологій;
14 січ. 2020

Різдвяні свята в ЗДО 3 345!

Різдвяні свята це чудове і неповторне дійство зі своїми несподіванками та сюрпризами. Здавен на Україні святкували святки, які починались з Різдва Христового і закінчувались Водохрещем. Українці як і в давні часи, так і зараз ретельно готувались до різдвяних свят, особливо діти, вони старанно вчили колядки та щедрівки.
9 січ. 2020

Виставка поробок «Зимова фантазія»

У січні в нашому садочку проводиться традиційна щорічна виставка новорічно-різдвяних композицій на тему «Зимові фантазії».
24 груд. 2019

Дошкільники нашого садочка взяли участь у майстер-класі з прикрашання імбирних пряників.

І пряники, і сам процес творчості обов'язково подарують дорослим та дітям святковий настрій!
17 груд. 2019

Новорічні ранки в нашому садочку!

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.