Батьківська сторінка

ЗАГАЛІНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ ЩОДО ВІДВІДУВАННЯ ДІТЬМИ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ:

• Прийом дітей здійснюється щоденно з  с 7.00 до 8.30 щоденно, крім вихідних та святкових днів. Своєчасне прибуття дитини в дитячий садок - необхідна умова правильної організації виховно- навчального процесу.
  • Завідуюча здійснює прийом батьків двічі на тиждень, згідно графіку прийому.
  • Педагоги готові поспілкуватися з Вами з ранку до 8.15 та у вечорі після 17.00. В інший час педагог працює з группою дітей і відволікати його не рекомендується.
  • До педагогів групи, незалежно від їх віку, необхідно звертатися на Ви, за іменем та по батькові.
  • Конфліктні суперечливі ситуації необхідно вирішувати у відсутності дітей. Якщо ви не змогли вирішити яке-небудь питання з педагогами групи, зверніться до вихователя методиста або завіуючої.
  • В дитячому садку працює  служба психологічної допомоги, куди Ви можете звернутися за  консультацією  по цікавлючим  Вас питанням.

Просимо Вас не давати дитині з собою у дитячий садок жуйку, льодяники, чипси й  сухарики!!!
Настійно не рекомендуємо одягати дітям у садок золоті та срібні прикраси, давати з собою коштовні іграшки!!!

Не роби з дитини кумира:

коли вона виросте,

то вимагатиме багато жертв.

Картинки по запросу для вас батьки картинки

Пам’ятка добрих батьків
  • Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти. Або такою, як ти хочеш. Допоможи їй стати не тобою, а собою.
  • Не думай, що дитина твоя. Вона – Божа.
  • Не вимагай від дитини плати за все, що ти для неї робиш. Ти дав дитині життя – як же вона може віддячити тобі? Вона дасть життя іншому, той третьому: це незворотний закон вдячності.
  • Не зганяй на дитині свої образи, щоб в старості не їсти гіркий хліб. Бо, що посієш, то й пожнеш.
  • Не ставтесь до дитячих проблем зверхньо: ноша життя дана кожному згідно його сил і будьте впевненими, що дитині її ноша не легше, ніж Вам ваша. А може й важча. Бо в дитини ще нема звички.
  • Не принижуй!
  • Не мучте себе, якщо не можете щось зробити для своєї дитини. Мучте, якщо можете і не робите.
  • Для дитини зроблено мало, якщо не зроблено все.
  • Умій любити чужу дитину. Ніколи не роби чужій дитині те, що не хотів би, щоб інші зробили твоїй.
  • Люби свою дитину будь-якою:  бездарною, безталанною, дорослою. Спілкуйся з нею, тішся.