Група №2 "Бджілки"

група №2 "Бджілки" - раннього віку.
Малятам групи №2 завжди цікаво і весело. Діти цієї групи маленькі дослідники, цікаві експериментатори у пошуково-дослідницькій лабораторії власної групи хочуть знати про все на світі, а коли самі розповідають про отримані нові досліди -заслухаєшся. Полюбляють прогулянки у природу, недарма щотижня проводять „Загадкові милування в природі ” А у цьому їм допомагає їхній вихователь :

вихователь групи Катерина Михайлівна
Добра, чуйна, вимоглива, комунікабельна, ініціативна, енергійна. Завжди дасть пораду батькам у вихованні дитини вдома. Дуже любить діточок, завжди прийде на допомогу. Зазделегіть планує проведення різного роду заходів. Діти із задоволенням люблять з нею гратися.

Помічник вихователя — Катерина Іванівна: Спокійна, чуйна, добра. Завжди прийде на допомогу нашій малечі.  Успішно справляється зі своїми обов`язками, завжди підтримує чистоту і порядок. Енергійна і активна.

Наша група

Життя групи