Група №3 "Золота Рибка"

Група №3 "Золота рибка" - дітки старшого віку
Група незвичайна, в ній живуть рівноправні партнери дорослим вони цікаві, говірливі, самостійні, справжні фантазери, які вірять у виконання бажань, які незабаром здійсняться. Працює з дітьми творчий всебічно розвинутий вихователь -  Інна Валентинівна - орієнтуються на вільний та самостійний вибір дітьми – предмета, цікавого матеріалу, корисного виду діяльності, діти опановують навички логічного мислення і математики використовуючи елементи навчально-розвивального курсу, навчаються маленькі непосиди берегти своє життя і здоров’я, користуватись правилами безпечної поведінки.

Незмінним порадником  та справжньою «мамою»   у дітей тут є помічник вихователя Наталія Василівна слідкує, щоб група була чиста та затишна. Від неї на початкових сходинках життєвого шляху діти отримують  важливі і корисні знання, з культурно гігієнічних навичок, чергування

Інтерїєр нашої групи:

Наша група, відео
<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xGgFsvjZ7e0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Життя нашої групи

1 Вересня в улюбленому садочку

На святі Масляної

Ми - українці!

Про безпеку на дорозі потрібно знати: