День вишиванки в нашому садочку!!!

16 трав. 2019
Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки.

В ЗДО №345 відсвяткували «День вишиванки». Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих нашого закладу. В святковій залі було зроблено міні музей вишиванки , де працівниками було  зібрано ручні роботи  різних поколінь .  Також лунали українські пісні, вірші, таночки. Свято продовжилось на території закладу, де діти водили хороводи та гаївки.  Діти разом з працівниками закладу , в  барвистих вишиванках   з задоволенням крокували центральною вулицею мікрорайону . На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок.