БУДЬТЕ , ДІТОНЬКИ, ЗДОРОВІ, БІЛОЧУБІ, ЧОРНОБРОВІ АБО ЛІТНІ МАЛІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ В "Соняшнику"

19 серп. 2019
У дитячому садочку "Соняшник" пройшли Олімпійські ігри!

Залучення дітей до спорту в нашому дошкільному навчальному закладі «Соняшник», справа важлива, актуальна і традиційна, потрібна всім.

Які ж були б Олімпійські ігри без теплої водички і веселих забав у басейні?! Радісно гралися діти із водою цього теплого серпневого дня.

В ході всіх змагань на Олімпіаді діти проявляли свої кращі можливості і спортивні навички, за що і отримали від вихователів медальки-веселинки на згадку про літні малі Олімпійські ігри. Цей день , що перетворився у справжнє свято , подарував незабутнє піднесення і неперевершені емоції.
Зростайте здоровими любі наші діти, втішайтеся літечком, загартовуйтеся сонцем , повітрям, водою і будьте здорові