Виставка поробок «Зимова фантазія»

9 січ. 2020
У січні в нашому садочку проводиться традиційна щорічна виставка новорічно-різдвяних композицій на тему «Зимові фантазії».

Поспішає зима, поспішає,
Підганяє мороз, холоди:
Скоро, скоро з далекого краю
Рік Новий завітає сюди.

Традиція робити іграшки на ялинку та інші новорічні прикраси  своїми руками з’явилася разом із самою ялинкою. Чому б сьогодні не повернутися в ті часи, коли вся родина збиралася у вітальні — і кожен фантазував, майстрував  прикраси та іграшки з різних підручних матеріалів. Так народилася ідея виставки поробок дітей та батьків «Зимова фантазія», яка створила атмосферу свята в нашому закладі.

Виставка охоплює майже все різномаїття жанрів. Всі родини проявили творчість, неповторність та індивідуальність. В результаті всі поробки – це справжні витвори мистецтва. Приміщення закладу насичені справжніми ароматами та фарбами зими, а шедеври, створені руками батьків та дітей, дарують радість.