До Дня Перемоги...

8 трав. 2020
Дошкільнята щороку відвідували та вітали ветеранів, запрошували в гості, готували для них різноманітні заходи до Дня Перемоги, 9 Травня, і в умовах карантину, через мережу Інтернет продовжили традицію.

З метою забезпечення виконання програми «Дитина», зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування дошкільного навчального закладу вихованцями, педагоги КЗ "ДНЗ №345" налагодили можливість спілкуватись з батьками та дітьми. Зараз, в умовах карантинних заходів,  тема дистанційного навчання є актуальною. Зазвичай завдання надсилаються батькам у Вайбер, у телефонному режимі, електронною поштою.

Тому педагоги намагаються організовувати роботу так, щоб отримання  батьками завдань для дітей та спілкування з ними було ефективним та не приносило стрес кожному члену родини.