3 лист. 2018
В дошкільному закладі прошйов субботник.
16 жовт. 2018
Козацькі забави
В дошкільному закладі відбулися фізкультурні змагання для хлопчиків "Козацькі забави".
12 жовт. 2018
Осінній ярмарок
В дошкільному закладі пройшов осінній ярмарок.
2 жовт. 2018
Конкурс дитячого малюнку «Наше дитинство – найкраща пора» серед дітей старшого дошкільного віку
В нашому районі пройшов конкурс дитячого малюнку « Наше дитинство – найкраща пора» серед дітей старшого дошкільного віку.
21 вер. 2018
День народження дитячого закладу №345!
З нагоди дня народження дитячого закладу №345 проводиться конкурс зачісок, фотовиставка "Соняшникова родина!", дружня футбольна гра, дискотека.
27 серп. 2018
Тематичні зустрічі малечі та батьків "Створення розвиваючого середовища з метою полегшення адаптаціі малюків"

Класна оцінка