Харчування

Організація харчування в дошкільному навчальному закладі "Соняшник" здійснюється згідно вимогам «Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

Адміністрація закладу забезпечує безперервне замовлення і прийняття до закладу безпечних і якісних продуктів харчування, що здійснюється постійно в межах затвердженого розміру батьківської плати та виділених бюджетних коштів.

Перевага надається продуктам харчування та продовольчій сировині місцевого виробника, постійно проводиться санітарно–просвітницька робота (бесіди, лекції та ін.) з дітьми, вихователями, обслуговуючим персоналом, батьками з питань профілактики захворювань, пов’язаних з фактором харчування. Всі працівники закладу проходять медичні огляди відповідно до чинного законодавства.
Щоквартально здійснюється аналіз стану харчування дітей в дошкільному навчальному закладі, вживаються заходи по його вдосконаленню. Забезпечується постійний контроль за організацією повноцінного збалансованого харчування дітей згідно "Норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах", затверджених Постановою КМУ від 22.11.2004 року № 159

Ласкаво просимо до нашого харчоблоку!
Тут ми отримуємо продукти, зберігаємо їх,миємо та готуємо.

у нашій затишній буфетній помічники вихователів отримують готові страви та годують нашіх діточок.

за процесом приготування їжі пильно наглядає медична сестра!

Знайомтеся, наші кухарі:

Радченко Наталя Олексіївна