13 жовт. 2017

14 жовтня: Покрова, День козацтва і захисника України

Святкуємо Покрова, День козацтва і захисника України!!!
12 жовт. 2017

Спортивні змагання "Козацькі забави"

4 жовт. 2017

Богатирські забави!!!

4 жовтня у нашому садочку відбулися Богатирські забави!!!!
29 вер. 2017

Ремонт даху закінчено!!!

Тепер у нашому садочку буде ще тепліше та затніше, як кажуть"сухо і комфортно"!!!!!!
21 вер. 2017

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАШОГО САДОЧКА!!!

21 вересня відбулося свято нашого улюленого садочка, нам виповнилося 6 рочків !!!!!
20 вер. 2017

Свято кольорів

Свято кольорів. З метою полегшення періоду адаптації, вихователі та помічники вихователів перевтілилися в веселих клоунів, разом з дітьми проводили розвагу, під час якої повторювали кольори, цифри, форми та загальні поняття дружби та поваги один до одного.
1 вер. 2017

Перше вересня-День Знань!

1 Вересня- перший день осені, перші кроки до навчання, перші сльзи при розлученні малюків з мамами, а ще це зустріч з друзями та педагогами дитячого садка №345.
31 серп. 2017

День народження літніх діточок

22 серп. 2017

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни. В дитячому закладі відзначається День Державного Прапора, для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги дітей до державних символів України.
21 серп. 2017

Гавайска вечірка