Колектив нашого садочку

Педагоги нашого Соняшника
Педагоги нашого садочку Соняшник - люди покликання, передусім вони звичайні люди, які виховують надзвичайних, талановитих діток Люди, яким подобаються спілкуватися з малюками дружити з ними. Наші педагоги вірять абсолютно в кожну дитинку, що саме ця дитина стане хорошою людиною, відповідальним будівником майбутнього суспільства.

А також вони ніколи не забувають, що колись і самі були такими. . Кожна з наших педагогів прийшла до своєї мети крізь численні перепони. Це щасливі люди. Вони цінують щастя інших більше свого матеріального благополуччя. Безсумнівно, професія вихователя дитячого саду - професія для справжніх романтиків! Вона не дуже користується популярністю серед сучасної молоді.

Але педагоги Соняшника справжні "романтики", які крізь усі поради і заборони зберегли своє покликання і призначення.

Шановні Батьки Нашим педагогам Ви сміливо можете довірити своє улюблене, а іноді і єдине, чадо..

Колектив нашого садочку                    Ми працюємо (фотозвіт)