21 вересня відбулося свято нашого улюленого садочка, нам виповнилося 6 рочків !!!!! | Тепер у нашому садочку буде ще тепліше та затніше, як кажуть"сухо і комфортно"!!!!!! | 4 жовтня у нашому садочку відбулися Богатирські забави!!!! | Святкуємо Покрова, День козацтва і захисника України!!! | Спортивні змагання "Козацькі забави"

14 жовтня: Покрова, День козацтва і захисника УкраїниСпортивні змагання "Козацькі забави"Богатирські забави!!!Ремонт даху закінчено!!!ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАШОГО САДОЧКА!!!Свято кольорів

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
13 жовт. 2017
Святкуємо Покрова, День козацтва і захисника України!!!
12 жовт. 2017
Спортивні змагання "Козацькі забави"
4 жовт. 2017
4 жовтня у нашому садочку відбулися Богатирські забави!!!!
29 вер. 2017
21 вер. 2017
20 вер. 2017
Свято кольорів. З метою полегшення періоду адаптації, вихователі та помічники вихователів перевтілилися в веселих клоунів, разом з дітьми проводили розвагу, під час якої повторювали кольори, цифри, форми та загальні поняття дружби та поваги один до одного.