Гості - це завжди радісно й цікаво!

4 лют. 2020
В КЗ"ДНЗ № 345"ДО МАЛЕНЬКИХ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ ЗАВІТАЛИ «ГОСТІ В ПОГОНАХ»

Максим Петухов -  офіцер поліції провів заняття на тему дотримання правил безпеки дорожнього руху ». Правоохоронець у ігровій формі разом з малечею вивчали кольори світлофору та дорожні знаки. Також дітям розказали про вимоги їх перевезення у салоні автомобіля або на додатковому кріслі велосипеду, роз’яснили як правильно переходити проїзну частину, в яких місцях заборонено кататися на велосипеді та як поводити себе у громадському транспорті.

Зустріч виявилася цікавою та пізнавальною для малечі. Діти із задоволенням фотографувалися з поліцейськими, розглядали їх формений одяг.

Наприкінці заходу завідувач Ніколаєнко Валентина Миколаївна подякувала «гостям у погонах» за інструктаж щодо правил безпеки життєдіяльності маленьких вихованців .

«Ми постійно проводимо виховну роботу серед дітей у дитячих садочках нашого міста. Саме з дитинства формується свідомість, тож для нас важливо вже зараз закласти фундаментальні основи, які допоможуть у подальшому дитині правильно орієнтуватися у процесі дорожнього руху з усіма правилами його безпеки»,- зауважив інспектор сектору реагування патрульної поліції .