Колядки та щедрівки дошкільнят

Цього року різдвяні свята в дошкільному закладі пройшли з особливим піднесенням. Головна мета проведених «Різдвяних свят» - формування любові та поваги до народних традицій та свят. Ось і наші вихованці долучилися до святкування. Особливо цікавою пройшла розвага «Радуйся земля... ( колядки, щедрівки)» , яка принесла багато задоволення та багато радості нашим дітям. Дошкільники разом з вихователями співали колядки, щедрівки, водили хороводи. Всі учасники отримали від заходів заряд позитивних емоцій, невичерпне задоволення та радість. Розвага закінчилась пригощенням дітей солодощами.
Створено 18.01.19
Альбом ДНЗ