День народження садочку!

Сьогодні у нас свято! Музика,повітряні кульки,стрічки та квыти! Діти бавляться з аніматорами: Машою та Маргошою,Мінні-Маус та гостями з мадагаскару!багато веселощів та призів!зі святом нас приїхали привітати голова Адміністрації Червонозаводського району Головчанська Ганна Олександрівна, начальник Управління освіти адміністрації Червонозаводського району Нижник Олександр Степанович та народний депутат України Денисенко Анатолій Петрович. Теплі слова в адресу садочку та гостей сказали й батьки нашіх діточок - адже це так важливо розуміти,що ми існуємо не даремно та приносимо радість людям!На дітей очикували приємні сюрпризи - подарунки від Анатолія Денисенко!
Створено 18.09.14
Альбом ДНЗ