10 квіт. 2021

Суботник ,весняне прибирання

Зійшов останній сніг.та знов кипить робота:треба все підмести та підгребти.Там вскопати,там посадити....Весною хочеться краси,тому і стараються співробітники ,щоб дітлахи раділи ,а батьки пишалися садочком-"Соняшкиком".
7 квіт. 2021

Всесвітній день Здоров'я

Дітлахи відмітили його веселими іграми,спортивними розвагами,завзітими змаганнями.
1 квіт. 2021

День сміху відзначився цікавою пригодою

Діти групи "Сонечко " разом з вихователем Надією Миколаївною відправились на " Пошуки скарбів піратів "в рамках Фізкультурного квесту та запросили усіх з собою. Мандруючи морями та океанами ,дітлахи зібрали карту, кокосів назбирали ,відкрили печеру,...та знайшли СУНДУК ПІРАТІВ з подарунками.
16 бер. 2021

Скоро весняна цибулетерапія!

ХВОРОБАМ --НІ!!! Група " Сонечко " №5 ,в рамках дослідницької діялності, зайнялась посадкою цибульки.Вже через тиждень дітки будуть ласувати зелененькими вітамінчиками.Крім того на віконечках з'являється рассада городини .
12 бер. 2021

Широка Масляна

Щедрого столу, гостинного дому, достатку, в серці радості та щастя!Гарно Зиму проводжаємо.Весну -красну зустрічаємо !Млинцями пригощаємось та образи прощаємо!!!
9 бер. 2021

Тарасові читання

Ізвічний сум та ізвічна радість від теплих та рідних рядків.Скільки б поколінь не жило в Україні ,а слово Тараса буде живим завжди!!!
5 бер. 2021

Подарунки для жінок!

Ви подих сонця.цвіт весни-дочка,дружина.мати....Найдорожчій подарунок для жінки -увага,для мами -її діти, для дружини -її сім'я,для дочки - її батько.А для нас ваші та наші гарнюні...
4 бер. 2021

Хай вітання будуть безмежні!!!

Дорогі та цінні привітання від рідненьких діточок завжди пам'ятні та найдорожчі!!! Сьогодні вітали мамусь та бабунь діти молодшої 6 групи та старшої 3 групи
3 бер. 2021

Наші привітання продовжуються !

Маленькі артисти молодшої 7 групи,середньої 4 групи та старшої 8 групи дуже старались ,щоб їх привітання сподобались матусенькам!!
2 бер. 2021

В садочку розпочалися Свята Весни

З щирішими привітаннями та найгарнішими побажаннями до своїх рідненьких матусь та бабусеньок звернулись дітки раннього віку гр.1,2 та середнього віку гр.5