3 груд. 2020

Міжнародний день інваліда

Дітки нашого садочка як ніхто знають,що всі ЛЮДИ нужні.Вони навчились бути поруч з особливими дітками,дітками з інвалідністю.Вони вчаться бути гарними людьми в нашому мінливому світі.
30 лист. 2020

Виставка "Такі небезпечні речі"

Закріплення знань з безпеки життєдіяльності пройшло в рамках виставки малюнків,колажів,аплікацій.Дітки працювали завзято.
26 лист. 2020

Виставка малюнків "Що нам осінь принесла? "

Прощатись завжди сумно....Але можно дуже яскраво та весело ! Діточки разом з батьками попрацювали на славу! Ось так надзвичайно простились у нас з осінніми радощами.
23 лист. 2020

Тихдень Безпеки в садочку

У рамках Тиждня Безпеки з 16.11 по 20.11 пройшли відкриті заняття з безпеки на дорогах та поведінки з комахами.Розвага "Пригоди Світлофорчика",заняття з екстренної євакуації при пожежі
21 лист. 2020

Осіннє прибирання

І знову листя,знову вітер...Але бажання зробити свой дім красивішим,чистішим-нагода вийти на прибирання
14 лист. 2020

Загальноміський суботник

Наш садочок -рідний дім! Бо саме в ньому від нас залежить чистота та порядок, охайність та затишок. Тому вчимо та вчимося працювати всі разом! Ми -молодці!!
7 лист. 2020

Осіннє прибирання

Ніхто не залишився осторонь,всі гуртом попрацювали!Приємно ,коли в садочку чистенько та охайно! Дякуємо усім!
21 жовт. 2020

Ляльковий театр для малят

Для малюків кожної групи була показана вистава"Троє поросят.Правила поводження з незнайомцями"
13 жовт. 2020

"Осінній ярмарок"

Мерщій-бо на ярмарок всі поспішайте, Купуйте, милуйтесь, танцюйте і грайте!
12 жовт. 2020

Виставка робіт з природного матеріалу

Чарівні обійми казки відкріває яскрава Королева Осінь.Чудові,красиві, винахідливі батьки разом з нашими талановитими розумничками підготувіли гарненькі поробки