14 лист. 2012

Відвідування логопедом науково - методичного семінару

"Співпраця учителя - дефектолога з педагогами ДНЗ та медичними працівниками в освітньому процесі дітей з особливими потребами"
14 лист. 2012

Свято "Калинка-вітамінка" усі вікові групи

З метою зміцнення та збереження здоровья малюків проводиться свято з валіологічними хвилинками "Калинка-вітамінка"
13 лист. 2012

Семінар практичних психологів та соціальних педагогів навчальних закладів району

На базі ДНЗ №345 відбувся семінар для практичних психологів та соціальних педагогів "Система роботи психологіної служби Червонозаводського району з використанням інформаційно-комунікаційних технологій".
10 лист. 2012

"Осінній бал"

Розвага для дітей та батьків
31 жовт. 2012

свято гарбуза

музично- літературна вистава "Ходив гарбуз по городу" (діти усіх вікових груп)
25 жовт. 2012

Тренінг для батьків та дітей "Моя сімья в гостях у їжачка"

24 жовт. 2012

Семінар для вихователів "Програми для дошкільних навчальних закладів"

19 жовт. 2012

Методичне об.єднання "Методи проектів"

Методичне об єднання "Метод проектів" тема "Вода- джерело життя"
17 жовт. 2012

відкрите консультування практичного психолога та робітників центру "раннього вмешательства" за темою "Інклюзивне виховання".

15 жовт. 2012

Фінал конкурсу "Харків відновлений"

Проведено фінал конкурсу дитячих малюнків, творчих робіт" Харків відновлений" з нагородженням переможців.